2003 Yılında faaliyete giren firmamız CD – DVD ithalatı ya başlayan yolculuğumuz,

2007 Yılında hizmete giren CD – DVD baskı makinemiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik.

2010 yılında Türkiye de Üretim yapmak için kurduğumuz dev tesisimiz ile aylık 300.000 CD – DVD üretim baskı kapasitemiz ile ülkemizin alanındaki öncü firmalarından biri haline geldik.

2014 Yılında ailemize katılan UV baskı Makinemiz ile ve kişiye özel ürünlerin üretim ve satış hizmetini vermeye başladık.

2016 yılından itibaren promosyon satışı yapan firmalara fason olarak Uv baskı hizmeti vermeye başladık. Kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile kısa zamanda geniş bir müşteri kitlesi edindik.

2017 yılı itibari ile Doruk Ajans Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize UV baskı, Lazer Baskı, Tampon Baskı, Serigraf Baskı, Dijital Baskı, promosyon satış ve CD – DVD üretim, baskı ve çoğaltımı ile birlikte geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerimiz ile siz değerli müşterimizin huzurunda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bütün hizmetlerimiz kendi bünyemizde, son teknoloji makine parkurumuz ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kaliteli, güler yüzlü ve hızlı çözümler sunmak sizleri memnun etmek tek ilkemiz olacaktır.

Referanslarımız

Vizyon & Misyon

Artan müşteri taleplerini en iyi biçimde karşılamak, bunun yanında yeni pazarlar yaratmak üzere başladığımız bayilik sistemine devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendisine hedef edinen Doruk Ajans bayileriyle birlikte hizmet ve ürünlerini tüketicilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.

Doruk Ajans olarak CD üretim ve baskı işlemlerimizi 1500m2 kapalı alanda en son teknolojiye sahip kendi makina parkurumuzda yapmaktayız. İlkemiz, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır.

CD – DVD baskı ve üretimleriniz zamanında, eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir.

Grup Şirketlerimiz